PHP Dersleri

Her Yönüyle PHP Kitabı Paylaşım Dosyaları

Uzun süredir çıkartmak istediğim PHP Eğitim kitabını, sıfırbir yayınevi aracılığıyla çıkartmış bulunuyorum. Bu kitapta, PHP Programlama dilinde edinmiş olduğum 10 yıllık deneyimleri bulabilirsiniz.

Tam olarak 23 Ekim 2011 yılında hazırlamış olduğum ilk video ile PHP Öğreticisi vasfıyla aranızda yer almaktayım. Bu zamandan günümüze kadar beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. Klasik bir cümle olacak ama destekleriniz olmasaydı bu günlere GELEMEZDİMGerçekten de öyle. Destekleriniz, PHP Programlama dilinde yapmış olduğum paylaşımların devam etmesini, web sitesinin ve youtube sayfasının açık kalmasını sağladı.

Bu süreçte, gelen tüm sorulara elimden geldiğince yanıt vermeye çalıştım. Tabi ki de zaman sorunları ve hayat mücadelesinden dolayı cevaplandıramadığım bir çok soruda oldu. Sorularını cevaplandıramadığım yada geri dönüşleri zamanında yapamadığım kişilerin durumun farkında olduğu için gönül kırmadığımı düşünüyorum.

Youtuberların ağzından düşürmediği “Kocaman bir aile olduk” cümlesini sanırım bende kullanabilirim. Sosyal medya hesapları ve web sitesi aracılığıyla bana ulaşan kişilerle, sadece PHP dilinin üzerinde konuşmakla kalmayıp, konu dışında muhabbetlerimiz ve buluşmalarımız oldu. Gerçekten bu zamana kadar destekleyen, yol arkadaşı olan herkese çok teşekkür ederim.

Neler yazdım ben bu paragrafa kadar diye okuduğumda sanki ayrılık mesajı verecekmişim gibi bir dil kullandığımı fark ettim. Öyle bir şey yok! Ömrümün yettiğince, hayat koşuşturmasından fırsat buldukça bu sektör de yer alacağımı bilmenizi isterim.

Konuya dönecek olursak, bildiğiniz gibi sıfırbir yayın evinden Her Yönüyle PHP isimli bir kitap çıkarttım. Bu sektöre girdiğimden beri böyle bir kitabın hayalini kuruyordum. Bu hayalimi sonunda gerçekleştirdim diyebilirim. Şimdi de çıkartmış olduğum bu kitabın yayılmasını ve daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorum. Bunun için elimden geldiğince birkaç görsel dosya hazırladım. Bu görsel dosyaları web siteleriniz de yada sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız gerçekten beni çok mutlu etmiş olursunuz. Karşılıksız bir şey istemek benim için her ne kadar yüz kızaracak ve utandıracak bir durum olsa da sanırım bunu yapmam gerekiyor. Bu günlere beni getiren sizlerin, hazırlamış olduğum kitabı da paylaşıp bana destek olacağınızdan hiç şüphem yok.

Kitap için hazırlamış olduğum görselleri makalenin en sonunda yer alan linkten indirebilirsiniz. Görselleri Yandex Disk üzerine ekledim ve indirmenizin kolay olacağını düşünüyorum.

300x250Bu görseli genelde web sitelerinin sağ yada sol bölümlerinde kullanabilirsiniz. Tabi makale içinde reklam olarakta kullanabilirsiniz.
300x600Dikey olarak hazırlamış olduğum paylaşım görseli.
760x100Yatay olarak hazırlamış olduğum paylaşım görseli.
928x90Yatay olarak hazırlamış olduğum paylaşım görseli.
1080x1080Sosyal medya hesaplarınızda paylaşım olarak çıkabileceğiniz görsel.
1080x1920Bu görseli instagramda hikaye olarak paylaşabilirsiniz.
1080x1920Bu görseli instagramda hikaye olarak paylaşabilirsiniz. (yukarı kaydır ifadeli)

Yukarıda yer alan tabloda hazırlamış olduğum görsellere ait dosya boyutları yer almaktadır. Hazırlamış olduğum dosya boyutları dışında isteğiniz olursa, web sitesi üzerinden yada sosyal medya hesaplarım üzerinden bana ulaşabilirsiniz. En kısa sürede belirtmiş olduğunuz boyutlarda dosyayı hazırlayıp göndermeye çalışırım.

 

GÖRSELLERİ İNDİR

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı