Her yönüyle PHP kitabı, PHP Programlama dilini en basit ve en kapsamlı bir şekilde sizlere öğretmek için hazırladım. PHP Eğitimi almak günümüzde oldukça kolay olduğu gibi düzgün içeriğe ulaşmakta bir o kadar zordur. Bunun nedeni, kimi eğitim videolarının yada yazılarının eksik olması yada devamının gelmemesinden dolayıdır. Ayrıca hazırlanan video yada makale sadece 1-2 günlük deneyimlerden ortaya çıktığı içinde sağlıklı ve detaylı bir içeriğe sahip olmayacaktır.

2011 yılında youtube ve kendi sitem üzerinden PHP Programlama dilini anlatmaya başlamıştım. Kimi süreçte zaman ayıramadığım için ara vermek durumunda kalmıştım. Diğer eğitmenler gibi içerik üretmek için belirli bir zaman aralığı bulamamıştım. Bu durumun farkında olarak, bilgi ve birikimlerimden oluşan bir kitap hazırlamaya başladım. PHP programlama dilini A’dan Z’ye tüm ayrıntılarıyla anlatabilmek adına geceli gündüzlü çalışmam gerekti. Diğer hazırlanan PHP kitaplarını incelemem, bu kitaplara yapılan olumsuz eleştirileri analiz edip bir kitap hazırlamam biraz uzun sürse de sonuç olarak çok güzel bir kaynağın ortaya çıktığı söyleyebilirim.

Her Yönüyle PHP kitabında, PHP Programlama diline ait tüm detayları bulabilirsiniz. Ayrıca bu sektörde edinmiş olduğum 10 yıllık tecrübeye de ulaşmış olacaksınız. Konu anlatımlarında ve açıklamalarda yer alan cümlelerde bile bu sektörde geçirmiş olduğum tecrübeleri hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

A’dan Z’ye tüm içeriğe rastlayacağınız PHP Kitabında, bol örnekler yer almaktadır. Ayrıca her konu sonunda yer alan konu değerlendirme formu ile kendinizi test edebilirsiniz. Detaylı içeriğe sahip olan Her Yönüyle PHP kitabı, 2019 yılında hazırlanmış olan en bol içeriğe ve detaya sahip olan kitaptır. Kitapta yer alan detay, ne varsa yer alıyor olarak algılanmamalıdır. İçerisinde yer alan konular başlangıç, orta ve ileri seviye ortalamasında olan herkes için hitap etmektedir.

Her Yönüyle PHP kitabı, toplamda 808 sayfadan oluşmaktadır. Hazırlamış olduğum bu kitap sıfırbir yayın evi tarafından çıktı. Kitaba tüm online alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda benimle iletişime geçerseniz kitaba ulaşmanız konusunda yardımcı olmaya çalışırım. PHP Programlama dilini öğrenmek yada bildiklerinizin üzerine bir şeyler eklemek istiyorsanız bu kitabın tam size göre olduğunu tüm samimiyetimle söyleyebilirim. Ayrıca bu kitabı çalışma alanınızın bir köşesinde bulundurarak her an elinizin altında olmasını sağlayabilirsiniz.