Genel Makaleler

ibrahim Çevrük Chip Dergisi Ayın Web Sitelerinde!

İnternet’te dolanırken bir kaç sitenin yok chip dergisinde yer aldık yok pcnet dergisinden yer aldık gibi yazılarını gördüm. Hep merak etmişimdir bu dergide yer almak nasıl oluyor diye. Bu ayın siteleri nelermiş bakayım da bir tavsiye edilen sitelerin içerikleri neler ben neden yer almıyorum ki burada derken bir bir baktım ki ibrahimcevruk.com sitesini gördüm. İlk başta baya bir şaşırdım yani bu benim sitem lan diye kalakaldım.

Ayın sitesi olarak seçilen sitelerin arasında ne zaman yer alacağım ben derken ekim ayında yer almışım da bundan haberim bile yokmuş 🙂 Artık aptala malum olur lafından mıdır nedir bilmem ama sanırım ekim ayı sitelerine bakmasaydım dergide yer aldığımdan haberim dahi olmayacaktı.

Tanıtıldığı zaman sitem eski temasında olduğundan dolayı biraz ulann dedim keşke şu temayı daha önce entegre etseydim de yeni görüntüsüyle yayınlansaydı dedim.

Öyle yada böyle chip dergisinde yer almak gerçekten hoşuma gitti. Umarım sizlerinde sitesi en kıza zamanda dergide yer alır.

Bir önceki yazım olan İlk Yılımı Kazasız Belasız Devirdim | İbrahimcevruk.com 1 Yaşında başlıklı makalemi de okumanızı öneririm.

İlgilizi Çekecek Konular

En İyi PHP Editörleri Derlemesi

ibrahim Çevrük

Kod Bloklarını Kolaylıkla Kopyalayın : CodeCopy Eklentisi

ibrahim Çevrük

Ücretsiz WordPress Site Takip Uygulaması

ibrahim Çevrük

Yorum Giriniz