ibrahim Çevrük

PHP Dersleri Udemy

PHP Dersleri konusundaki bilgi ve tecrübelerimi Udemy sitesi üzerinde hazırlamış olduğum eğitim setinde sunmaktayım. Bu eğitim setinde, PHP Programlama dilini sıralı ve kavrama kolaylığı sağlayacağınız şekilde öğrenebilirsiniz. Bu eğitim setini hazırlarken bir çok tekniğe de başvurdum. Bunlardan en önemlisi de basamaklı öğrenme kavramıdır. Bu öğrenme yöntemi ile sürekli üzerine koyarak öğrenmiş sağlamış olacaksınız.

PHP Dersleri Udemy sitesi üzerinden belirli bir ücret karşılığında satışa sunulmaktadır. Bu eğitim seti ile bir çok proje geliştirebilirsiniz. Bir çok eğitim setlerinden farklı olarak görsel hafızanızı güçlendirecek ve öğrenmenizi kolaylaştıracak bir çok teknik bu eğitim setinde kullanılmaktadır. Öğrenim kolaylığı ve kalıcılığı arttıracak bir çok etken bu eğitim setinde titizlikle uygulanmıştır.

PHP Programlama dilini en temelden ileri seviyeye kadar öğrenmek isterseniz bu eğitim setini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm PHP konularında A’dan Z’ye tüm bilgilerle videolara erişim sağlayabilirsiniz.

Udemy PHP Dersleri

PHP Programlama derslerini 2011 yılından günümüze kadar ücretsiz olarak youtube kanalında ve bu web sitemde yayınlamaktayım. Edinmiş olduğum tecrübeleri daha sistemli ve düzenli bir şekilde hazırlama kararı aldığımda bu eğitim setinin Udemy’de yer alması gerektiği düşündüm. Çünkü üzerinde harcamız olduğum bir eğitim setinin bana bir getirisi olmasını ve aynı şekilde devam edebilme gücümün sağlanmasını istedim. Anlatım konusunda detaylı bilgi almak için PHP Dersleri kategorisine göz atabilirsiniz.

Eğitim setlerinin sürekli güncel ve yeni setlerin hazırlanması için kendimce bir dürtü oluşturmak için udemy platformunu seçmiş bulunuyorum. Aynı zamanda udemy tarafından teklifin gelmiş olması da bu platformu kullanmam için önemli bir rol oynamış oldu.

PHP Kitap Önerisi

Udemy’de yer alan eğitim setini alabileceğiniz gibi aynı zamanda Her Yönüyle PHP Eğitim kitabını da satın alarak PHP Programlama dilini öğrenme konusunda iddalı bir kaynak edinmiş olursunuz. PHP Kitabında A’dan Z’ye tüm konuların yer aldığı, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm detayların yer aldığı bir kitaptır.

Sadece PHP Kitabını alabileceğiniz gibi Udemy üzerinde yer alan eğitim setiyle birlikte almanız PHP Programlama dilini öğrenmenizi çok kolaylaştıracaktır. Tüm seviyelerde öğrenim sağlamak için Her Yönüyle PHP kitabını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Exit mobile version