PHP Dersleri

PHP Kitabı

Bu makalede sizlere hazırlamış olduğum PHP Kitabı hakkında bilgi vereceğim. Ayrıca hazırlamış olduğum kitabın içeriğinden ve tecrübelerimi kitaba nasıl aktardığımdan bahsedeceğim.

PHP Programlama diline ilişkin basılı bir kaynağın elinizde bulundurmak isteyenler için bu makaleyi hazırlama gereği duydum. PHP dilini öğrenmek ve kendinizi geliştirmek için youtube üzerinden yada kişisel web sitelerindeki paylaşımlarından yararlanabilirsiniz. Fakat yararlanmış olduğunuz bu sitelerdeki bilgiler kimi zaman bir birlerinden kopyalanmış içerikler oluşacak yada belirli bir sırada detaylı bir şekilde ilerlemeyecektir. Bu durumda sizin PHP Programlama dilini öğrenmenizi kötü anlamda etkileyecektir.

PHP Programlama diline başlama ve ilerletme süreci için 2009 yılından beridir biriktirmiş olduğum tecrübelerimi bir kitapta toplamak istedim. Her Yönüyle PHP isimli kitabımda PHP diline ait tüm bilgileri bulabilirsiniz. Her bölümde konu anlatımı ve bir çok alanda karşınıza çıkacak örnekler yer almaktadır. Bu örneklerle bile kendinize bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Her Yönüyle PHP kitabı, sadece yeni başlayanlara değil,  orta ve ileri seviyede bulunan kişiler içinde hitap etmektedir. Kısaca elinizin altında bulunması gereken bir kitap olarak nitelendirebiliriz.

Kitabın ön sözünde de bahsettiğim gibi (Yıllar önce, basılması için kollarımı sıvadığım, fakat birçok engel ve tecrübeden yoksun olduğumdan dolayı cesaret edemediğim kitabı, bilgi ve birikimlerimle tecrübelerimi harmanlayarak, hayalini kurmuş olduğum sonuca sonunda ulaştım.) 10 yılda edinmiş olduğum tecrübeleri, öğrenme açısından en sade hale getirerek bir yapıt oluşturdum.

Kitap Hakkında Özet Bilgi

Kitap hakkında bazı detaylara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

[table “8” not found /]

Hazırlamış olduğum PHP Kitabı, belirli periyotlarda güncellenecek ve her önemli değişikliklerde adapte olmanızı sağlayacaktır. Edinmiş olduğum 10 yıllık tecrübeyi bir kitaba sığdırmak her ne kadar zor olsada, bu kitap sonrasında 10 yıllık tecrübesi olan bir ibrahim çevrük olabilirsiniz. Tabi kitabın faydalı olabilmesi için istekli ve her başlık sonrasında uygulamaları gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Kitabı Satın Alabileceğiniz Yerler

Her Yönüyle PHP kitabını bir çok online satış sitesinden temin edebilirsiniz. Bir çok online satış sitesinde %30’lara kadar indirim yapılmış durumda. Bu indirimlerden daha fazla indirim yapılacağını düşünmüyorum. Biraz bekleyim fiyatı daha da düşsün fikrini edinmeden kitabı satın almanızda fayda görüyorum. Aşağıda logoları yer alan siteler üzerinden Her Yönüyle PHP kitabını satın alabilirsiniz.

Nasıl Buldunuz?

Komik
0
Uyyy
1
Sevdiim
4
Düşündürücü
0
Çalak
2

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in:PHP Dersleri