Genel MakalelerPHP Dersleri
Trend

Ücretsiz Php Eğitim Seti (85 Ders, HD ,13 Saat)

Yaz aylarını değerlendirmek isteyenler için şiddetle önerdiğim; Bilgisayar başında boş boş oturmayın bir dil öğrenin kampanyasına dayanarak sitede yer alan php derslerini indirme imkanı sunarak; kotalı kullanıcıların acaba kotam kaç ne kadar kota harcadım sorularından kurtulmalarını sağlamak amacıyla dosyaları indirilebilir hale getirdim. Tabi dersleri bilgisayarında tutmak isteyen arşivci genç webmasterlarda olacaktır. Sonuçta bu sadece kotalılar için yapmış olduğum bir kıyak değil.

İndirilebilir hale getirmiş olduğum bu dersler sitede yer alan ilk dersten son derse kadar yer almaktadır. Toplam olarak 85 Adet php dersi bulunmaktadır. Hepsi HD kalitesinde olup ses ve görüntü sorunu yoktur. İndirmiş olduğunuz sette sadece videolar yer almaktadır. Doküman dosyaları için siteyi ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Eğitim seti 13 Saatten oluşmaktadır. Sette birkaç konu eksikliği vardır. Bunlar daha sonra yayınlarım diyerek kaynayıp giden birkaç derstir. Bu dersler hazırlandığında web sitesinden takip edebilirsiniz. Derslerin devamı site üzerinden devam etmektedir.

Eğitim seti basit bir dille anlatılmıştır ve demo olarak web sitesini kullanabilir herhangi bir dersi inceleyebilirsiniz. En basit işlemlerden, bot yazmaya kadar çok çeşitli olarak dersler bulunmaktadır. Hali hazırda bekleyen 30’a aşkın ders vardır ve buda seti indirdikten sonra devam etmek isteyenlerin web sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Kısaca eğitim seti bilgileri

Eğitim setinde yer alan ders sayısı: 85 (Güncel bir şekilde eklemeler devam ediyor)
Eğitim setinin toplam süresi: 12 Saat 59 Dakika (Güncel olarak artıyor)
Eğitim setinin toplam boyutu: 1.07GB
Eğitim setindeki video tipleri: .mp4 formatında (1280*720)
Toplam İndirilme Sayısı (23.07.2014): 246.514

Google Drive Linki 15.09.2015 Tarihinde Eklendi. Siteye Yeni Eklenen PHP Videoları Anlık Olarak Bu Linke Eklenecektir.

Yenilenen Google Drive İndirme Sayfası

Google Drive Link : https://goo.gl/2lA2UZ

Yandex disk’te yer alan set limiti dolduğu için indirilmemektedir. İndirme işlemini yandex üzerinden yapmak isteyenler; Bir yandex hesabı yaratması yada oturum açması gerekmektedir. Sonrasında ise “Diskime Kaydet” diyerek eğitim setine sahip olabilirler. Ardından kendi diskiniz üzerinden indirme işlemini yapabilirsiniz.

Eğitim setinde yer alan derslerin listesi aşağıdaki gibidir

 

Yukarıdaki php videolarına ek olarak eklenen 3 adet yeni videoda sette yer almaktadır. Yukarıdaki listeye eklenen yeni videolar şu şekildedir;

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. php öğrenmek istiyordum güzel bir kaynak oldu, daha düzgün upload sistemi olsaydı iyi olurdu hotfile çok fazla sınır koyuyor. (Artık kurtuluş yok takipçinizim :) )

  1. Diğer upload siteleri ile aram iyi olmadığı için bunu tercih ettim bende :) ilerleyen zamanlarda alternatif linkler koymaya çalışırım. Takipçiliğinizden de mutluluk duyarım :))

 2. Hotfile den para vs kazanmıyorsan, gooril.com a yükleme imkanın var mı üstad :) indirmek ölüm gibi.

 3. Daha indirmedim ama ellerine sağlık. Sayenizde yeni şeyler öğrenebiliyorurz. Allah razı olsun sizin gibi bilgiyi paylaşan insanlardan…

 4. Elimden geldiğince bir şeyler anlatmaya, öğretmeye çalıştım. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

 5. Yandex’e Yüklenmesi iyi olmuş teşekkür ederim. Onca eğitim seti izlemeye çalıştım ama çok sıkıcı anlatımlar yavan anlatımlar vardı umarım bu akıcı bir dil ile anlatılmıştır.

 6. Çok teşekkür ederim. Uzun zamandır takip edemiyordum seni bu videolar iyi olucak :)
  Bu arada youtube kanalına ne oldu senin. Videoları göremiyorum orada.

 7. Derslerin hepsini bir arada toplaman iyi olmuş keşke derste yazdığın kodlarıda içerisne aktif etseydin :) ama neyse

  1. Bana ait olan videolar telif gerekçesiyle silinmiş. Partlar bende mevcut olmadığından yardımcı olamayacağım.

 8. İsmi gibi güzel kardeşim emeğine sağlık,PHP’ye başlamak isteyen bir kardeşim için indirdim yararlı olacağına inanıyorum ve başlangıç için diğer kardeşlerimede öneriyorum.

 9. merhabalar öncelikle paylaşımın için çok teşekkürler…
  şimdi bu aşağıdaki videoda bir ders videosu çekmişsin ama bu videodaki işletim sisteminin ismini öğrenebilirmiyim…

 10. Yorum yazdım da dikkate almadınız galiba hocam. Hotfile var iken 5 partı indirdim, 6. part kaldı. Şimdi sadece tek link var. Mümkünse 6. partın linkini sadece alabilir miyim ?

  1. "Bana ait olan videolar telif gerekçesiyle silinmiş. Partlar bende mevcut olmadığından yardımcı olamayacağım." diye cevap vermiştim. Hotfile tarafından kaynaklanan bir sorun bu ve bende yükledikten sonra dosyaları sildim yani bende de yok. Kota sorununuz yoksa yandex diskten indirebilirsiniz.

 11. Teşekkürler işte bunu arıyordum bende çok sağolasın. elline sağlık devamını bekliyoruz takip’e devam kitap tavsiye ediyormusun

  1. Roman kitapları dışında kitap okumam :) Yani hiç bir bilgisayar kitabı alıp okumadığımdan dolayı kitap tavsiye edemiyorum. Duyumlara göre hareket edip yanlış yönlendirmek istemem.

 12. bir sorum olacaktı.. şimdi bazı sitelerde dolaştığımda editöründe bir url adresi yazdığımda link olarak paylaşılabiliyor ama kendi sitemde ben paylaştığımda link olarak algılamıyor normal düz yazı olarak algılıyor böyle bir sorunla nasıl başa çıkabilirim…

 13. Kardeş 8.kbs ile indiriyor yandex ile bu hızı geçmiyor nedense başka sitelere upload etsen iyi olurdu