Genel Makaleler

Ücretsiz WordPress Site Takip Uygulaması

Takip etmiş olduğunuz siteleri tek tek gezmek oldukça vakit alacak, güncel içeriklerini takip etmek zor olacaktır. Bu makalemde, bu sorunu kökünden çözen bir uygulamadan size bahsedeceğim.

Site Takip Uygulaması

Site takip uygulaması ile WordPress altyapısına sahip siteleri tanımlayarak, birden fazla sitenin akışına ulaşabilirsiniz. Hem vakitten kazanmış olacaksınız hemde tanımlanan sitelerde eklenen güncel içeriklere tek tıkla ulaşmış olacaksınız. Uygulamada; üyelik kaydı, girişi gibi zaman ayıracağınız bölümlerde bulunmuyor. Bu sayede hızlıca site tanımlaması yaparak bir çok siteyi tek bir uygulama altında toplayabilirsiniz.

Uygulamada yer alan keşfet bölümü ile daha önce kullanıcılar tarafından eklenen sitelere ulaşabilir ve takip edebilirsiniz. Aynı zamanda takip ettiğiniz sitelere ulaşabileceğiniz gibi tanımladığınız sitelere eklenen makaleleri Son Makaleler bölümünden tarih sırasına göre listeleyebilirsiniz.

Hoşunuza giden makaleleri favorilerinize ekleyip istediğiniz zaman tekrar ulaşabilirsiniz. Uygulamaya tanımlayacağınız siteleri WordPress alt yapısına sahip olmalıdır. Aksi durumda uygulamada site tanımlama işleminiz başarısız olacaktır.

Desteklenen Platformlar

Site takip uygulamasını Android ve İOS işletim sistemlerine sahip cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Sonuç Olarak

Oldukça kullanışlı olan bu uygulama tamamiyle ücretsiz ve reklamsızdır. Uygulamayı kullanarak takip etmiş olduğunuz web sitelerini bir araya toplayabilirsiniz. Ayrıca “ibrahimcevruk.com” sitesi de WordPress alt yapısına sahip olduğu için tüm dersleri ve makaleleri bu uygulama üzerinden de takip edebilirsiniz.

İndirme Adresleri

Android İşletim Sistemi İçin : Android Mağazası

İos İşletim Sistemi İçin : İos Mağazası

Uygulama üzerinden beni de takip etmeyi unutmayınız 

Nasıl Buldunuz?

Komik
0
Uyyy
0
Sevdiim
0
Düşündürücü
0
Çalak
0

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.